Henri & Herman Amersfoort

Bij Henri & Herman Amersfoort weten we wat je nodig hebt. Particulier of ondernemer, mobiliteit is voor iedereen heel belangrijk: of het nu gaat om deskundig aankoopadvies, een verzekering, financiering, leasecontract of professioneel onderhoud. Wij zorgen voor een passend advies en passende service wat voldoet aan uw mobiliteitsbehoefte.

Henri & Herman Amersfoort is een verkooppunt voor het merk Opel, en biedt een breed aanbod aan occasions in alle merken. Daarnaast is Henri & Herman Amersfoort een erkend reparateur voor het merk Opel en Eurorepar, waardoor u met elk automerk bij ons terecht kunt. Onze technische specialisten staan voor u klaar om uw auto weer als nieuw de werkplaats uit te sturen.

Schade

Autoschade is vervelend, maar kan iedereen wel eens overkomen. Henri & Herman Amersfoort is een erkend schadebedrijf dat aangesloten is bij ABS Autoherstel. Onze specialisten zetten alles op alles om u zo snel als mogelijk weer veilig de weg op te krijgen in uw eigen auto. Terwijl onze specialisten de schade beoordelen, lopen we meteen uw schadeformulieren langs. Als u dat wilt, regelen wij alles voor u, zoals het contact met uw verzekeraar of leasemaatschappij. Ook bieden wij de mogelijkheid om gebruik te maken van passend vervangend vervoer zolang uw eigen voertuig in reparatie is.

Amsterdamseweg 151
3812 RR Amersfoort

Tel: 033 422 44 44
E-mail: info@henriherman.nl

Showroom

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 17:00
Gesloten

Werkplaats en ABS Autoherstel

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
Gesloten
Gesloten

Onze medewerkers

Ronald Kingma

Aftersales Manager

06 53 75 72 02

ronald@henriherman.nl

Hans Dorst

Service Adviseur

033 – 422 4444

hans@henriherman.nl

Joni Wattimury

Service Adviseur

033 – 422 4444

joni@henriherman.nl

Bobby Govers

Verkoopleider

06 15 05 88 35

bobby@henriherman.nl

Martin Schouten

Verkoopadviseur

033 – 422 4444

martin@henriherman.nl

Aalko van Dijken

Verkoopadviseur

033 – 422 4444

aalko@henriherman.nl

Raymond Frölich

Accountmanager Fleetsales

06 22 95 06 88

raymond@henriherman.nl

Bert Wisgerhof

Service Adviseur

033 – 422 4460

bert@henriherman.nl

Erik Schaap

Occasion Manager

06 30 54 11 58

erikschaap@henriherman.nl

Marciano de Winter

Afleverspecialist

033 – 422 4444

marciano@henriherman.nl

Dennis van Diermen

Schade Manager

033 – 422 4460

dennisvandiermen@henriherman.nl

Henri & Herman Amersfoort