Henri & Herman De Meern

Bij Henri & Herman de Meern weten we wat je nodig hebt. Particulier of ondernemer, mobiliteit is voor iedereen heel belangrijk: of het nu gaat om deskundig aankoopadvies, een verzekering, financiering, leasecontract of professioneel onderhoud. Wij zorgen voor een passend advies en passende service wat voldoet aan uw mobiliteitsbehoefte.

Henri & Herman de Meern is een verkooppunt voor de merken Citroën en DS, en biedt een breed aanbod aan occasions in alle merken. Daarnaast is Henri & Herman de Meern een erkend reparateur voor de merken Opel, Citroën, DS en Eurorepar, waardoor u met elk automerk bij ons terecht kunt. Onze technische specialisten staan voor u klaar om uw auto weer als nieuw de werkplaats uit te sturen.

Landzigt 28
3454 PE De Meern

Tel: 030 – 658 27 00
E-mail: info@henriherman.nl

Showroom

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 17:00
Gesloten

Werkplaats

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

08:15 – 17:00
08:15 – 17:00
08:15 – 17:00
08:15 – 17:00
08:15 – 16:00
Gesloten
Gesloten

Onze medewerkers

Gerda van de Poll

Aftersales Manager

030 – 658 27 00

gerda@henriherman.nl

Joost Naumann

Service Adviseur

030 – 658 27 00

joost@henriherman.nl

Wim den Hartog

Garantiespecialist

030 – 658 27 00

wim@henriherman.nl

Christiaan van Oord

Directeur Citroën en DS

06 50 21 05 24

christiaanvanoord@henriherman.nl

Christiaan de Winter

DS Expert Advisor

030 – 658 27 00

christiaandewinter@henriherman.nl

Stefan Haverkort

Verkoopadviseur

030 – 658 27 00

stefan@henriherman.nl

Floris van Oord

Sales Manager Citroën en DS

06 54 38 48 37

floris@henriherman.nl

Lisa van Barneveld

Verkoopmedewerker

030 – 658 27 00

lisa@henriherman.nl

Henri & Herman De Meern