Henri & Herman Amersfoort

Bij Henri & Herman Amersfoort weten we wat je nodig hebt. Particulier of ondernemer, mobiliteit is voor iedereen heel belangrijk: of het nu gaat om deskundig aankoopadvies, een verzekering, financiering, leasecontract of professioneel onderhoud. Wij zorgen voor een passend advies en passende service wat voldoet aan jouw mobiliteitsbehoefte.

Henri & Herman Amersfoort is een verkooppunt voor de merken Opel, Fiat en Fiat Professional en biedt een breed aanbod aan occasions in alle merken. Daarnaast is Henri & Herman Amersfoort een erkend reparateur voor de merken Opel, Fiat, Fiat Professional, DS, Jeep, Alfa Romeo en Eurorepar, waardoor je met elk automerk bij ons terecht kunt. Onze technische specialisten staan voor jou klaar om je auto weer als nieuw de werkplaats uit te sturen.

Showroom

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 17:00
Gesloten

Werkplaats

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag *
Zondag

08:00 – 16:45
08:00 – 16:45
08:00 – 16:45
08:00 – 16:45
08:00 – 16:45
09:00 – 13:00
Gesloten

* Alleen voor noodzakelijke reparaties

Showroom

Werkplaats

Amsterdamseweg 151
3812 RR Amersfoort

Tel: 033 – 422 44 44
E-mail: info@henriherman.nl

Onze medewerkers

Roald van Wandelen

Aftersales Manager

033 – 422 44 44

roald@henriherman.nl

Hans Dorst

Service Adviseur

033 – 422 44 44

hans@henriherman.nl

Erik Schaap

Occasion Manager

06 30 54 11 58

erikschaap@henriherman.nl

Bobby Govers

Sales Manager Opel

06 15 05 88 36

bobby@henriherman.nl

Aalko van Dijken

Verkoopadviseur

033 – 422 44 44

aalko@henriherman.nl

Martin Schouten

Verkoopadviseur

033 – 422 44 44

martin@henriherman.nl

Chris Hommel

Verkoopadviseur

033 – 422 44 44

chris@henriherman.nl

Elian van den Berg

Verkoopadviseur

033 – 422 44 44

elian@henriherman.nl

Henri & Herman Amersfoort