Henri & Herman De Meern

Bij Henri & Herman De Meern weten we wat je nodig hebt. Particulier of ondernemer, mobiliteit is voor iedereen heel belangrijk: of het nu gaat om deskundig aankoopadvies, een verzekering, financiering, leasecontract of professioneel onderhoud. Wij zorgen voor een passend advies en passende service wat voldoet aan jouw mobiliteitsbehoefte.

Henri & Herman De Meern is een verkooppunt voor de merken Citroën en DS en biedt een breed aanbod aan occasions in alle merken. Daarnaast is Henri & Herman De Meern een erkend reparateur voor de merken Opel, Citroën, DS en Eurorepar, waardoor je met elk automerk bij ons terecht kunt. Onze technische specialisten staan voor jou klaar om je auto weer als nieuw de werkplaats uit te sturen.

Showroom

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 18:00
09:00 – 17:00
Gesloten

Werkplaats

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag *
Zondag

08:15 – 17:00
08:15 – 17:00
08:15 – 17:00
08:15 – 17:00
08:15 – 16:00
09:00 – 13:00
Gesloten

* Alleen voor noodzakelijke reparaties

Showroom

Werkplaats

Landzigt 28
3454 PE De Meern

Tel: 030 – 658 27 00
E-mail: info@henriherman.nl

Onze medewerkers

Gerda van de Poll

Service Manager

030 – 658 27 00

gerda@henriherman.nl

Joost Naumann

Service Adviseur

030 – 658 27 00

joost@henriherman.nl

Wim den Hartog

Garantiespecialist

030 – 658 27 00

wim@henriherman.nl

Floris van Oord

Sales Manager Citroën en DS

06 54 38 48 37

floris@henriherman.nl

Stefan Haverkort

Verkoopadviseur

030 – 658 27 00

stefan@henriherman.nl

Tim Guttenberg

Verkoopadviseur

030 – 658 27 00

tim@henriherman.nl

Marc Ros

DS Expert Advisor

030 – 658 27 00

marc@henriherman.nl

Henri & Herman De Meern